0

Alina Boz dhe Alp Navruz janë dy prej aktorëve më të bukur të kinematografisë turke.

Ata morën rolet e ‘Azrës’ dhe ‘Xhenkut’ në serialine popullarizuar, përcjell ORAinfo.

Që të dy janë shumë të suksesshëm si në Turqi ashtu edhe më gjerë.

Ata duket se janë miq shumë të mirë edhe jashtë nga seriali, dhe këtë e dëshmojnë me fotot që i postojnë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE