0

Aurela Gaçe është një këngëtarja nga Shqipëria, e cila doli në skenë në moshë fare te re dhe që nga atëherë nuk u largua nga muzika.

Ajo që nga fillimi mori vëmendjen e publikut me zërin dhe shtrirjen vokale që ajo posedon, shkruan ORAinfo.

Aurela u komentua shumë në publik pas marteses me burrin më të ri se vetja, dhe tani, ajo vazhdon jetën me të dhe ka dy fëmijë.

Ajo ka postuar një fotografi të fëmijëve të saj, e që na bën të kuptojmë sa shumë ka shkuar koha dhe fëmijët e saj janë rritur./ORAinfo/

SHPËRNDAJE