0

Në dasmën e Hamzës e Gëzimes, ishin edhe Safetja e Sahidja.

U bë një dasmë e madhe, me shumë të ftuar, e atmosferë të zjarrtë, shkruan ORAinfo.

Ishin edhe Motrat Mustafa ato që vallëzuan dhe e ‘kallën’ atmosferën’.

Madje ato kanë publikuar disa pamje edhe në Instagramin e tyre.

E për këtë gjë, Remzia Osmani i ka falënderuar shumë ato./ORAinfo/

SHPËRNDAJE