0

Kaltrina Mikushnica vazhdon të jetë shumë e dashur.

Ajo është e martuar dhe tashmë është nënë e dy vajzave, shkruan ORAinfo.

Vajzën e vogël, Kaltrina e lindi një muaj më parë dhe e pagëzoi me emrin Mara.

E të shtunën ajo organizoi një festë madhështore për lindjen e vajzës, ku pati shumë të ftuar.

Ajo vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot Kaltrina ka publikuar një video, ku mund të shohim pamjet më të bukura nga festa e vajzës së saj./ORAinfo/

SHPËRNDAJE