0

Genta Cana është prezantuesja më e dashur për publikun.

Ajo ishte kryesisht e përfshirë në fushën e sportit dhe me pamjen e saj u bë tejet e njohur qysh në fillim, shkruan ORAinfo.

Genta mbrëmë i dha fund beqarisë dhe bëri një dasmë madhështore.

E sonte janë publikuar disa pamje nga dasma e saj, ku nusja u duk si një ‘princeshë’ e vërtetë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE