0

Atifete Jahjaga është ish-presidentja e Kosovës.

Ajo është njëra ndër politikanet më të përfolura, shkruan ORAvip.

Atifetja përfolet edhe për pamjen e saj të jashme.

Ish-presidentja bën shumë ndryshime në pamje e edhe sonte ajo po duket ndryshe dhe bukur./ORAvip/

SHPËRNDAJE