0

Atifete Jahjaga ishte për një kohë Presidente e Republikës së Kosovës dhe një ndër politikanet më të përfolura.

Ajo përgjatë mandatit të saj u diskutua shumë në media e në publik, përcjell ORAinfo.

Atifetja tani ka hapur një fondacion të vetin dhe është kjo puna që e kryen pas përfundimit të mandatit si Presidente.

Ajo shquhet edhe për veshjet plot stil e që nuk heziton t’i prezantojë në fotot që i poston.

E sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se është veshur me plot stil. Me komplete të kuqe dhe me flokë të finerata, Jahjaga po shkëlqen më pamjen. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE