0

Ajo është një aktore dhe modele shumë e njohur turke.

Rolet e Melisa Pamuk u bënë tejet të njohura brenda dhe jashtë kufijve turk, përcjell ORAinfo.

Në publikun shqiptar ajo u bë e njohur me rolin e saj të ‘Asusë’ në serialin ‘Kara Sevda’.

Ajo është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private, e sot, ajo ka dalë me të dashurin dhe nuk ka hezituar ta publikojë një foto./ORAinfo/

SHPËRNDAJE