0

Melisa Pamuk është aktorja dhe modelja e njohur turke.

Ajo u bë shumë e suksesshme jo vetëm në publikun turk por edhe në atë të huaj, përcjell ORAinfo.

Në publikun shqiptar ajo u bë shumë e njohur me rolin e saj të ‘Asusë’ në serialin shumë të popullarizuar, ‘Kara Sevda’.

Ajo nuk mungon edhe me postime të ndryshme në rrjete sociale.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet tejet e lodhur dhe shumë ndryshe nga seriali./ORAinfo/

SHPËRNDAJE