0

Është bërë trend qe këngëtaret kosovare me në moshë të bëjnë ndërhyrje në fytyrat e tyre.

Madje ajo po tentojnë qe edhe përmes përdorimit të grimit të tepërt, të transformohen krejtësisht.

Një veprim të tillë e ka bërë edhe këngëtarja e njohur kosovare, Gili, përcjell ORAvip.

Që kur ajo bëri një ndryshim në peshën e saj, Gili disi ka fituar më shumë vetëbesim e çdo ditë po mundohet të sjellë vetën e saj në mënyra të ndryshme.

E së fundmi Gili i ka befasuar të gjithë me një foto që ka postuar.

E grimuar në mënyrën perfekte, duke bërë një frizurë shumë interesnte, ajo ka tërhequr vëmendjen e shumë fansave të saj.

Më këtë pamje të re dhe ndryshim që ka sjellë Gili, atë nuk do ta njohë as burri i saj./ORAvip/

SHPËRNDAJE