0

Këngëtarja e njohur shqiptare, Leonora Jakupi, gjatë karrierës së saj në muzikë, njihet për një numër të madh hitesh.

Së fundi, artistja ishte e ftuar në emisionin “Shiko kush Luan”, në të cilin ishte edhe pjesë e disa lojërave.

Madje, ajo me një moment këndoi diçka ‘live’ bashkë me orkestër dhe ishte pikërisht kënga e Adelina Ismailit.

Bëhet fjalë për projektin “Sajzeza”, të cilin Ismaili e ka në bashkëpunim me rock-grupin, Elita 5.

[gjirafa url=”https://video.gjirafa.com/embed/leoade-mp4″]

SHPËRNDAJE