0

Arta është bashkëshortja e Shpëtim Deskut.

Ajo tashmë është shumë e njohur për publikun, shkruan ORAinfo.

Arta është shumë aktive në rrjetet sociale me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar disa pamje ku shihet se ka shkuar në një dasmë e veshur me fustan të shkurtër.

Si gjithmon, Arta po duket e bukur dhe e thjeshtë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE