0

Arta Nitaj është tani një emër shumë i përfolur nga publiku dhe mediat rozë.

Ajo u bë fillimisht e njohur si aktore në rolin e saj të ‘Xhesikës’ në serialin ‘O sa mirë’, shkruan ORAvip.

Arta është shumë e komentuar sidomos për paraqitjet e saj tërheqëse dhe gjithmonë plot stil.

Përmes fotos së fundit ajo ka treguar se tashmë ka arritur 300K ndjekës në Instagram dhe ka dalur për të festuar./ORAvip/

SHPËRNDAJE