0

Arta Nitaj bën ndryshimin e madh në pamje, shikoni si po duket me look-un e ri.

Arta Nitaj është tani një emër shumë i përfolur nga publiku dhe mediat rozë.

Ajo u bë fillimisht e njohur si aktore në rolin e saj të ‘Xhesikës’ në serialin ‘O sa mirë’, shkruan ORAinfo.

Arta është shumë e komentuar sidomos për paraqitjet e saj tërheqëse dhe gjithmonë plot stil.

Sot, ajo ka postuar një foto ku shihet se ka ndryshuar ngjyrën e flokëve.

E me look-un e ri, Arta po duket mahnitëse.

SHPËRNDAJE