0

Arta Desku është bashkëshortja e Shpëtim Deskut.

Me paraqitjet e saj plot stil arriti të bëhet tejet e përfolur dhe përherë në vëmendje të medieve rozë, shkruan ORAinfo.

Artën e gjejmë tejet aktive edhe ën rrjete sociale e sidomos në Instagram ku posedon shumë ndjekës.

Sonte ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet e veshur dhe e rregulluar tejet bukur./ORAinfo/

SHPËRNDAJE