0

Këngëtarja ka pozuar e lumtur me familjen e saj.

Ajo ka publikuar fotografi dhe video në Instagram bashkë me vajzat dhe bashkëshortin.

Arta Bajrami ka zgjedhur të ndaj me ndjekësit imazhe nga vendi se ku janë duke pushuar.

Çifti ka zgjedhur të kaloj disa ditë në një vend malor me borë.

SHPËRNDAJE