0

Arta Bajrami mahnit me dukjen në imazhin e fundit.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Arta Bajrami, është mjaft e pëlqyer për muzikën e saj.

Ajo është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale, duke publikuar për fansat fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e përditshme.

Së fundmi, Arta ndau me ndjekësit e saj një imazh mjaft atraktive, ku shfaqej mjaft tërheqëse me makijazhin e realizuar deri në detaje.

Pëlqimet dhe komentet e shumta nga ndjekësit nuk kanë munguar, shumë prej të cilëve e kanë komplimentuar për këtë pamje.

Arta përndryshe ka muaj që nuk ka sjell për fansat e saj ndonjë projekt të ri muzikor.

Kënga e saj e fundit vazhdon të mbetet balada “Pse mu” në bashkëpunim me vëllain e saj, Don Arbas, që u publikua në maj të këtij viti dhe u prit mirë nga fansat.

SHPËRNDAJE