0

Sa shumë i shkon ky stil i flokëve Arianës.

Ariana Fejzullahu është një nuse e dalluar në shumë aspekte.

Pasi që ajo qëndron aktive në forma të ndryshme, nuk mungon asnjëherë në lajmet rozë, shkruan Kosovarja.

Me një stil unik dhe çdo herë duke pozuar në forma të ndryshme, ajo e dëshmon që dallohet nga femrat e tjera.

Në mëngjesin e sotëm, Ariana ka publikuar një imazh me stil të thjeshtë të flokëve e që duket mahnitëse.

SHPËRNDAJE