0

Këngëtari i mirënjohur, Ermal Fejzullahu dhe gruaja e tij Ariana po presin tani të bëhen edhe një herë prindër.

Ariana është muajt e parë të shtatzënisë dhe gjatë kësaj kohe nuk po mungon me postime të ndryshme në rrjete sociale, përcjell ORAinfo.

Këtë kohë ata po qëndrojnë për pushime në Turqi dhe nga atje kanë publikuar imazhe të shumta.

E në një foto që e ka postuar Ariana, ajo shihet se ka shtuar shumë peshë që në muajt e parë të shtatzënisë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE