0

Ariana Fejzuallahu është tani një emër shumë i njohur për publikun e medieve rozë.

Ajo u bë shumë e përfolur që nga lidhja e saj me këngëtarin e mirënjohur, Ermal Fejzuallahun, përcjell ORAinfo.

Tani çifti janë në pritje për t’u bërë prindër për herë të katërt dhe gjatë kësaj kohe Ariana është shumë aktive në rrjete sociale.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka dalë me shoqe, e vëmendjen mori pamja e saj./ORAinfo/

SHPËRNDAJE