0

Ermal Fejzullahu dhe gruaja e tij, Ariana janë një çift shumë i përfolur në publik.

Ata janë martuar disa vite më parë dhe tani janë në pritje për t’u bërë prindër për herë të katërt, përcjell ORAinfo.

Që të dy i shohim gjithmonë aktivë në rrjete sociale e sidomos Arianën.

Ajo sot ka publikuar një foto ku ajo dhe Ermali nisen për në dasmë e është pamja e saj ajo që mori gjithë vëmendjen./ORAinfo/

SHPËRNDAJE