0

Ariana vazhdon të jetë pothuajse çdo ditë pjesë e mediave rozë.

Ajo është një femër shumë atraktive e cila tashmë është shumë e dashur për publikun, shkruan ORAinfo.

Ariana tani ka një numër të madh të ndjekësve, për të cilët ajo është shumë aktive.

Së fundmi ajo ka publikuar një foto ku shihet në Dubai e veshur me pantollona të shkurtëra.

Si gjithmonë, Ariana po duket tejet e bukur dhe atraktive./ORAinfo/

SHPËRNDAJE