0

Ariana Fejzullahu është gruaja e këngëtarit të njohur, Ermal Fejzullahut, dhe që u bë e njohur për publikun që nga lidhja e saj me këngëtarin.

Edhe pse është nënë e tre fëmijëve dhe krahas përkushtimeve që I ka, ajo është aktive në rrjete sociale me postime të ndryshme nga jeta e saj, shkruan ORAinfo.

E sot, ajo ka nisur mëngjesin me një fotogografi që e ka postuar në Instagram ku paraqitet ‘mahnitëse’, dhe në mbishkrim ajo ka thënë se po ndjehet si një fjollë bore./ORAinfo/

SHPËRNDAJE