0

Ariana Fejzullahu u bë e njohur në publik si gruaja e këngëtarit të mirënjohur, Ermal Fejzullahut.

Ata janë prindër të tre fëmijëve dhe tani janë në pritje edhe të fëmiut të tyre të katërt, përcjell ORAinfo.

E Ariana nuk po mungon me paraqitje plot stil edhe gjatë kësaj kohe.

Meqë është tejet aktive në rrjete sociale, sot, ajo ka publikuar një video ku shijet se ka dalë e veshur plot stil mirëpo, në këtë imazh ajo mundohet ta fshehë barkun./ORAinfo/

SHPËRNDAJE