0

Ariana Fejzullahu u bë e njohur në publik si gruaja e këngëtarit shumë të njohur, Ermal Fejzullahut.

Ajo tani famën e madhe po e arrin vetë me paraqitjet e saj plot stil dhe gjithmonë tërheqëse, përcjell ORAinfo.

Ariana tani është shtatzënë në fëmiun e saj të katërt dhe gjatë kësaj kohe nuk mungon me postime të ndryshme.

Ajo sot është bërë gati për të dal. E veshur me një fustan të shkurt e të gjëtë, ndërsa sandalet e reja të saj kanë marrë vëmendjen. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE