0

U bë e njohur si gruaja e këngëtarit, Ermal Fejzullahu dhe tani, Ariana është shumë e përfolur në publik.

Ajo njihet si një ndër femrat më me stil shqiptare e këtë e dëshmon me fotot që i publikon, përcjell ORAinfo.

E po të njëjtin stil ajo po e transmeton edhe tek vajza e saj e madhe.

Sot, ato kanë dalë bashkë e gjithë vëmendjen e merr veshja e vajzës së saj./ORAinfo/

SHPËRNDAJE