0

Ariana Fejzullahu është gruaja e këngëtarit të mirënjohur kosovar, Ermal Fejzullahut.

Ajo tani është shumë e përfolur sidomos për paraqitjet e saj gjithmonë e veshur plot stil, përcjell ORAinfo.

Ariana dhe Ermali tani janë në pritje për tu bërë prindër për herë të katërt.

Sot, ajo feston ditëlindjen dhe me të kuptojmë që ajo është dy vite më e madhe se burri i saj./ORAinfo/

SHPËRNDAJE