0

Ariana Fejzullahu u bë e njohur në publik si bashkëshortja e këngëtarit të mirënjohur, Ermal Fejzullahut.

Janë paraqitjet e saj plot stil ato që e bënë shumë të njohura në publik e në media, përcjell ORAinfo.

Ajo dhe Ermali tani po presin të bëhen prindër për herë të katërt.

E Ariana nuk heziton të jetë shumë aktive në rrjete sociale gjatë kësaj kohe dhe së fundi ka publikuar një foto ku me këtë fustan që ka veshur vë në pah barkun e saj./ORAinfo/

SHPËRNDAJE