0

Këngëtari i mirënjohur, Ermal Fejzullahu dhe gruaja e tij, Ariana tani janë në pritje për t’u bërë prindër për herë të katërt.

Është padyshim Ariana ajo që është gjithmonë në qendër të publikut e medieve rozë, përcjell ORAinfo.

Ajo që e bën edhe më të përfolur është stili i saj i veçantë e që e rrezaton në çdo paraqitje.

Ariana ka një kohë të gjatë që nuk ka publikuar asnjë imazh në rrjete sociale e që e ka bërë publikun të dyshojë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE