0

Këngëtari i mirënjohur, Ermal Fejzullahu dhe gruaja e tij, Ariana janë në pritje për t’u bërë prindër për herë të katërt.

Gjatë kësaj kohe është Ariana ajo që nuk po mungon me postime të ndryshme në rrjete sociale e sidomos në Imstagram, përcjell ORAinfo.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet e veshur plot stil.

E ajo që mori gjithë vëmendjen në këtë foto është se Arianën po e shëndoshë çdo ditë e më shumë shtatzënia./ORAinfo/

SHPËRNDAJE