0

Këngëtari i mirënjohur, Ermal Fejzullahu dhe gruaja e tij, Ariana janë një prej çifteve më të përfolura të estradës.

Ata janë të martuar prej kohësh dhe kanë tre fëmijë, përcjell ORAinfo.

E së fundi ata kanë pranuar që janë në pritje për t’u bërë prindër për herë të katërt.

Sot, duket se Ermali ka vendosur ta kalojë gjithë ditën me gruan e tij duke e shëtitur atë me veturë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE