0

Ariana Fejzullahu u bë e njohur për publikun e për mediat si gruaja e këngëtarit të mirënjohur, Ermal Fejzullahut.

Ajo është shumë e komentuar sidomos për paraqitjet e saj gjithmonë plot stil, përcjell ORAinfo.

Ariana dhe Ermali tani po presin të bëhen prindër për herë të katërt dhe gjatë kësaj kohe ajo nuk po mungon me postime të ndryshme në rrjete sociale.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet e veshur në veshje verore edhe pse është ditë me mot të ftohtë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE