0

Ajo u bë e njohur në publik si nusja e Ermal Fejzullahu.

Përveç që u bë e njohur si gruaja e këngëtarit, janë paraqitjet e saj gjithmonë tërheqëse dhe plot stil ato që e bëjnë edhe më të përfolur, përcjell ORAinfo.

Ariana tani është në pritje të fëmijës së saj të katërt dhe gjatë kësaj kohe nuk heziton të jetë aktive në rrjete sociale.

Ajo edhe gjatë shtatzënisë ka vendosur të kujdeset shumë për vetën e saj.

Ariana sot ka publikuar nj video ku shfaqet duke u rregulluar të frizeri i saj. Në këtë gjende duken flokët e saj. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE