0

Gruaja e këngëtarit të njohur kosvoar, Ermal Fejzullahut, Ariana po vazhdon të jetë pothuajse çdo ditë pjesë e mediave rozë.

Ajo është një femër shumë atraktive e cila tashmë është shumë e dashur për publikun, shkruan ORAinfo. Ariana tani ka një numër të madh të ndjekësve, për të cilët ajo është shumë aktive.

Bukuroshja po qëndron në Turqi ,e shoqëruar nga shoqja e saj Kida.

E sot ajo përmes një postimi na tregon se po kalon pushime të mira.Ariana po duket mjaft bukur dhe me stil duke mos i munguar gjësendet e shtrenjta që ajo gjithmonë i vesh. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE