0

Ariana Fejzullahu u bë e njohur në publik si gruaja e këngëtarit shumë të njohur, Ermal Fejzullahut.

Ajo tani famën e madhe po e arrin vetë me paraqitjet e saj plot stil dhe gjithmonë tërheqëse, përcjell ORAinfo.

Ariana dhe Ermali tani janë në pritje për t’u bërë prindër për herë të katërt dhe gjatë kësaj kohe nuk mungojnë me postime në rrjete sociale.

ë fundi, Ariana ka publikuar një foto ku shihet se i ka vizituar Ledri e ajo mori gjithë vënendjen me veshjen./ORAinfo/

SHPËRNDAJE