0

Ariana Fejzullahu tani është një pjesë e pandashme e estradës dhe çdo e re në jetën e saj bëhet lajm në mediat rozë.

Ajo dhe këngëtari Ermal Fejzullahu janë martuar në një moshë të re dhe tani kanë tre fëmijë, dy vajza dhe një djalë, shkruan ORAinfo

Ariana është shumë aktive në rrjete sociale dhe posedon me mijëra ndjëkës.

Sot, ajo ka postuar një fotografi ku shihet një pjesë e shtëpisë së saj dhe të cilën e ka rregulluar aq bukur për fundvit./ORAinfo/

SHPËRNDAJE