0

Ariana Fejzullahu është një ndër personazhet më të njohura të publikut shqiptar.

Edhe pse u bë e njohur si gruaja e këngëtarit të njohur, Ermal Fejzullahut, ajo tani famën e madhe e arriti vetë me paraqitjet e saj plot stil dhe gjithmonë tërheqëse, përcjell ORAinfo.

Ajo dhe Ermali tani janë prindër të tre fëmijëve, e me të cilët qe disa ditë po qëndrojnë në Dubai.

E sot duket se Ariana me Ermalin dhe fëmijë po i përfundojnë pushimet dhe janë bërë gati për tu kthyer në Kosovë.

Kthimin nga pushimet e ka paralajmëruar Ariana përmes një postimi ku tregon se ka bërë gati valigjet.

Duket se Ariana ka bërë edhe shopping në Dubai, ku në këtë postim na tregon për Duket se Ariana ka bërë edhe shopping në Dubai, ku në këtë postim na tregon për çantat e shtrenjta që po i sjell me vete në Kosovë. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE