0

U bë e njohur si bashkëshortja e këngëtarit të mirënjohur, Ermal Fejzullahut.

Ariana Fejzullahu tani është një ndër personazhet më të përfolura shqiptare, përcjell ORAinfo.

Ajo dhe këngëtari tani janë në pritje për t’u bërë prindër për herë të katërt.

E meqë është tejet aktive në rrjete sociale, sot Ariana ka publikuar një foto ku shihet se ka dalë me shoqe dhe ndonësëse është në ditët e para të shtatzënisë, ajo po duket shumë bukur./ORAinfo/

SHPËRNDAJE