0

Ariana Fejzullahu u bë e njohur në publik si gruaja e këngëtarit shumë të njohur, Ermal Fejzullahut.

Ajo tani famën e madhe po e arrin vetë me paraqitjet e saj plot stil dhe gjithmonë tërheqëse, përcjell ORAinfo.

Ariana tani është shtatzënë në fëmiun e saj të katërt dhe gjatë kësaj kohe nuk mungon me postime të ndryshme.

Së fundi, ajo ka publikuar një foto ku shihet se kanë shkuar në festë bashkë me Ermalin.

E ajo që mori gjithë vëmendjen është se Arianën e ka shëndoshur kaq shumë shtatzënia./ORAinfo/

SHPËRNDAJE