0

Ariana fejzullahu është gruaja e këngëtartit të mirënjohur, Ermal Fejzullahut.

Ndonëse është nënë e tre fëmijëve, Ariana shquhet për paraqitjet e saj plot stil dhe gjithmonë tërheqëse, përcjell ORAinfo.

Ajo këto ditë po qëndron në Milano dhe nga atje ka publikuar foto të ndryshme.

Sot, ajo ka postuar një foto ku shihet se ka dalë në qytet dhe veshja e saj mori gjithë vëmendjen./ORAinfo/

SHPËRNDAJE