0

Lidhja me Ermalin e bëri të njihej nga publiku.

Ariana është gruaja e këngëtarit të mirënjohur, Ermal Fejzullahut, shkruan ORAinfo.

Ata të dy tani po presin të bëhen prindër për herë të katërt.

E Ariana nuk mungon me paraqitje plot stil edhe gjatë kësaj kohe.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën tregon se ka zgjatur flokët dhe po duket mjaftë bukur./ORAinfo/

SHPËRNDAJE