0

Edhe pse u bë e njohur si bashkëshortja e këngëtarit shumë të njohur dhe të pëlqyer, Ermal Fejzullahut, Ariana tani po bëhet edhe më njohur për
publikun me paraqitjet e saj plot stil.

Ajo dhe këngëtari janë martuar para disa vitesh dhe janë prindër të tre fëmijëve, përcjell ORAinfo.

Krahas angazhimeve, Ariana është shumë aktive në rrjete sociale dhe pothuajse çdo ditë poston imazhe të ndryshme të jetës së saj.

Sot, ajo ka postuar një fotografi me motrën e saj, e që në bën të kuptojmë që Ariana ka një motër që ngjan shumë me të./ORAinfo/

SHPËRNDAJE