0

Bashkëshortja e Ermal Fejzullahut, Ariana, është një prej personazheve më të përfolura shqiptare.

Është paraqitja e saj gjithmonë me plot stil dhe tërheqëse ajo që bën bujë në publik e media, përcjell ORAinfo.

Ajo është shumë aktive në rrjete sociale, dhe nuk mungon me postime të ndryshme nga jeta e saj.

Sot, Ariana ka postuat një foto ku shihet se ka dalë e veshur në stil unik, mirëpo është vetura e saj tejet luksoze ajo që merr gjithë vëmendjen./ORAinfo/

SHPËRNDAJE