0

Ermal dhe Ariana Fejzullahu janë një prej çifteve më të komentuara kosovare.

Ata janë të martuar tash e disa vite dhe kanë tre fëmijë, përcjell ORAinfo.

Ariana tani është edhe shtatzënë në fëmijën e saj të katërt.

Sot, në ditëlindjen e gruas së tij Ermali ka zgjedhur fjalët më të ëmbla për ta uruar./ORAinfo/

SHPËRNDAJE