0

Ariana Fejzullahu tashmë është shumë e dashur për publikun tonë.

Ajo u bë e njohur si gruaja e këngëtarit të mirënjohur, Ermal Fejzullahut, shkruan ORAinfo.

Ata të dy tani po presin të bëhen prindër për herë të katërt.

E Ariana nuk mungon me paraqitje plot stil edhe gjatë kësaj kohe.

Dje ajo ka publikuar një foto në të cilën tregon se ka zgjatur flokët dhe po duket mjaftë bukur.

Ndërsa sot ka dalur me shoqen e saj, ku po duket si ‘loҫkë’ e vërtetë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE