0

Ariana Fejzullahu është tani një personazh shumë i përfolur në publik e media rozë.

Edhe pse u bë e njohur si gruaja e këngëtarit të mirënjohur, Ermal Fejzullahut, janë paraqitjet e saj plot stil ato që e bëne dhe më të popullarizuar në publik, përcjell ORAinfo.

Ariana tani është shtatzënë në fëmijën e saj të katërt dhe nuk heziton të jetë shumë aktive gjatë kësaj kohe.

Sot, ajo ka dalë bashkë me nënën dhe motrën, e ajo që merr gjithë vëmendjen është pamja e saj ‘mahnitëse’./ORAinfo/

SHPËRNDAJE