0

Ariana Fejzullahu është një dër personazhet më të njohura të publikut shqiptar.

Edhe pse u bë e njohur si gruaja e këngëtarit të njohur, Ermal Fejzullahut, ajo tani famën e madhe e arriti vetë me paraqitjet e saj plot stil dhe gjithmonë tërheqëse, përcjell ORAinfo.

Ajo dhe Ermali tani janë prindër të tre fëmijëve, e me të cilët, në këtë kohë po qëndrojnë në Dubai.

Ishte Ariana ajo e cila së fundi solli disa fotografi nga vizita që i bënë shkretëtirës.

Ata po shijojnë në maksimum këtë udhëtim, ndërsa duken të lumtur në shoqëri të njëri-tjetrit.

Kujtojmë që Ermali ka qenë shumë i angazhuar gjatë vitit që e kemi lënë pas, ndërsa njësoj e ka filluar edhe këtë vit të ri. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE