0

Ariana Fejzullahu është gruaja e këngëtarit shumë të njohur shqiptar, Ermal Fejzullahut.

Ajo tani është një pjesë e pandashme e estradës dhe çdo e re në jetën e saj bëhet lajm në mediat rozë, shkruan ORAinfo.

Ariana dhe Ermali, janë martuar në një moshë të re dhe tani kanë tre fëmijë, dy vajza dhe një djalë.

Ajo është shumë aktive edhe në rrjete sociale dhe vazhdimisht poston fotografi e video të ndryshme të jetës së saj.

E sot, Ariana ka postuar nje fotografi ku shfaqet shumë në formë dhe më e bukur se kurrë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE