0

Pamja e Arianës me trenerka në shtëpi.

Ariana Fejzullahu tashmë është një figurë e njohur në mediat rozë.

Duke qenë një femër me linja perfekte dhe stil të veçantë, shumicën e kohës kalon në lajm, shkruan Kosovarja.

Ani pse krejt kohën shfaqet e rregulluar dhe duket perfekte, Ariana nuk mungon as me imazhe në mënyrë të thjeshtë.

Këtë herë, nga hapësira e shtëpisë ajo ka shkrepur një fotografi në trenerka.

SHPËRNDAJE