0

Ariana është bashkëshortja e Ermal Fejzullahut.

Ajo tani famën e madhe po e arrin vetë me paraqitjet e saj plot stil dhe gjithmonë tërheqëse, shkruan ORAinfo.

Ariana tani është shtatzënë në fëmiun e saj të katërt dhe gjatë kësaj kohe nuk mungon me postime të ndryshme.

Sot në Instagramin e saj ajo e ka publikuar ushqimin.

Duket se Arianës i është shtuar shumë oreksi në shtatzëni./ORAinfo/

SHPËRNDAJE